Заправка кондиціонера Галичина-АВТО

Необхідно регулярно перевіряти рівень фреону, оскільки з часом його кількість зменшується і його стає замало для нормальної роботи системи кондиціонування. Якщо Ви помітили, що після дозаправки рідини її рівень раптово падає, а салон автомобіля охолоджується повільніше, це може свідчити про втрату великої кількості фреону. Якщо у Вас виникла така проблема, рекомендуємо звернутися до сервісного центру "Галичина-АВТО" за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 282.

 

Коли потрібна заправка фреону

Система клімат-контролю регулює температуру всередині автомобіля. Вона зберігає повітря сухим та теплим взимку і прохолодним у спекотні літні місяці. Вона також очищає повітря всередині автомобіля, щоб запобігти потраплянню пилу та бруду ззовні.

Експерти автосервісів "Галичина-АВТО" стверджують, що щорічна втрата 15% обсягу фреону є допустимою. Однак якщо кількість втраченої рідини перевищує цю цифру, кондиціонер слід ретельно перевірити, оскільки це може бути ознакою серйозної проблеми. Негативні наслідки втрати фреону в кондиціонері можуть проявитися не відразу. Кондиціонер працює, але неефективно. Це може бути небезпечно. Щоразу, коли вмикається кондиціонер, двигун автомобіля працює на більш високій швидкості, що може призвести до серйозних довгострокових проблем.

Рекомендується слідкувати за порадами автомеханіків та проходити технічний огляд транспортного засобу і перевірку кондиціонера щонайменше один раз на рік, щоб запобігти серйозним проблемам та зберегти автомобіль у хорошому стані. Щоб виявити можливі пошкодження кондиціонера, слід звернути увагу на такі ознаки:

  • салон дуже повільно охолоджується;
  • кондиціонер працює дуже шумно, особливо в перші хвилини після запуску;
  • в салоні з'являється неприємний запах.

 

 

Як налаштувати систему

Під час ремонту та очищення кондиціонера спочатку відкачують залишки старого фреону і перевіряють резервуар на наявність тріщин, які можуть призвести до витоку. За необхідності проводиться детальна діагностика, включно з демонтажем торпеди. Після виявлення та усунення проблеми рухомі частини компресора змащуються маслом, а резервуар заправляється новим фреоном.

Цей процес може здатися простим, але він вимагає спеціалізованого досвіду і навичок. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та сканери для точної і швидкої діагностики. Приїжджайте і переконайтеся в професіоналізмі та компетентності наших техніків у питаннях автосервісу.