Про автоцентр

Автосервісний центр "Галичина-АВТО" веде свою історію від 2004 року. Дилерський центр, що входить до складу найширшої мережі Української Автомобільної Корпорації, офіційно представляє автомобілі таких брендів як Mercedes-Benz, KIA, Chery, Jeep, Jetour, ZAZ. Впродовж всього часу, що автосервісний центр працює для клієнтів «Галичина-АВТО», ми динамічно розвивались і наразі займаємо провідні позиції на ринку нових автомобілів та сервісних послуг Львова і Львівської області. Ми дійсно можемо задовольнити Вашу потребу у новому автомобілі, або ж здійснити обслуговування!

«ГАЛИЧИНА-АВТО» ЦЕ:
НОВІ АВТОМОБІЛІ ДЛЯ КОЖНОГО:

Завдяки тому, що ми маємо честь офіційно представляти автомобілі різних брендів, Ви зможете знайти у нас саме те, що шукаєте. Вам потрібний автомобіль, що безпомилково підкреслить статус? Все, що зараз може запропонувати Mercedes-Benz, представлено в нашому шоурумі. Потребуєте автомобіль середнього цінового діапазону? Зверніть увагу на моделі KIA: від компактного хетчбека Picanto до повнорозмірного кросовера Sorento. Вам потрібний кросовер, але не «за всі гроші світу»? Чому б Вам не поглянути в бік автомобілів Chery? І да, найдоступніший кросовер – це Chery Tiggo 2.

ЗРУЧНІСТЬ ДЛЯ ВАС:

Вдале розташування за адресою вул. Городоцька 282, відкриті двері сім днів на тиждень і висококваліфіковані фахівці. Ми подбали про все, або майже про все, щоб Ви могли в комфортному та зручному режимі отримати вичерпну інформацію про модель, яка Вас цікавить, або ж залишити свій автомобіль на регламентний технічний огляд чи здійснення ремонту.

МИ ЗНАЄМО ВСЕ ПРО НОВИНКИ:

Обираючи автомобіль, Ви напевно бажаєте знати про нього все. А може і трошки більше, ніж написано в буклетах чи на сайті? Наші консультанти зможуть Вам розказати все, про що слід знати, купуючи автомобіль: витрати палива, як працює повний привід, особливості роботи систем безпеки, чи потрібний панорамний дах і як користуватись релінгами. Все, що стосується моделей Mercedes-Benz, Jeep, KIA, Chery та Jetour. А може Ви бажаєте «відчути» автомобіль? Ми проведемо для Вас  пробну поїздку, щоб Ви знали напевно, що вибір було зроблено вірно!

ПРИНЦИП «ЄДИНОГО ВІКНА»:

Зручно, коли весь шлях, який проходить клієнт, що купує автомобіль, можна «пройти», фактично, не виходячи з автосервісного центру. Шлях клієнта "Галичина-АВТО" побудований саме так, щоб Ви не витрачали зайвий час на супутні з придбанням автомобіля справи. Оформлення угоди придбання автомобіля, внесення оплати, можливо, підбір та оформлення кредитної або лізингової угоди, і звісно ж, послуги з реєстрації автомобіля в СЦ МВС.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД ДО КОЖНОГО:

Для нас важливий кожний клієнт: Ви завітали для того, щоб «приміряти» на себе інтер’єр автомобіля, про який Ви мрієте? Або ж Ви вже у нас купували автомобіль і прийшли за наступним? Чи Ви власник бізнесу і у Вас автопарк? Для кожного з Вас ми знайдемо вигідні умови. Ми пишаємось, що маємо серед своїх клієнтів таких, що приходять за другим та третім автомобілями. Вже не говорячи про те, що серед наших корпоративних клієнтів державні установи, силові структури, комерційні банки та служби таксі.

ОФІЦІЙНИЙ СЕРВІС:

Наш автосервісний центр має в своєму розпорядженні все, що потребує сучасний, і не дуже сучасний автомобіль. За час роботи автосервісний центр «Галичина-АВТО» набув величезного досвіду в ремонті будь-якої складності автомобілів різних брендів та моделей. Висока якість виконання робіт, сертифіковане оснащення, що дозволяє виконувати найскладніші операції: навіть якщо йдеться про відновлення геометрії кузову після ДТП чи ремонтом двигуна або АКПП. Але, навіть якщо Вам необхідно просто провести діагностику, «перевзутись» чи замінити гальмівні колодки, ми із задоволенням надамо і ці послуги. Гарантія? Обов’язково!

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПЧАСТИНИ ТА АКСЕСУАРИ:

Впевненість у безпеці та надійності Вашого автомобіля можуть забезпечити лише якісне обслуговування та використання оригінальних запасних частин. Завжди в наявності запасні частини до автомобілів таких брендів як Mercedes-Benz, Jeep, KIA, Chery, Jetour. Поставки здійснюються на постійній основні так, щоб Вам не довелось чекати і Ви отримали свій автомобіль назад протягом декількох днів. Навіть якщо Вам потрібний специфічний вузол, ми зробимо все, щоб необхідна запасна частина була поставлена в найкоротші терміни. Кваліфікована консультація наших фахівців та гарантія на виконані роботи, як невід’ємна частина роботи.

ПОСТІЙНЕ ВДОСКОНАЛЕННЯ:

Кожна нова модель автомобіля, не залежно від бренду – це еволюція. Вдосконалюючись, автомобіль вимагає того ж і від людей, що їх обслуговують. Єдиним варіантом, який дозволяє надавати якісне сервісне обслуговування та «розуміти» автомобіль, стає оновлення знань та навичок. Саме для того, щоб Ви були впевнені у виборі партнера з сервісного обслуговування, фахівці «Галичина-АВТО» на постійній основі проходять спеціальну підготовку та підвищують свою майстерність в учбових центрах України та за кордоном. Кваліфікація наших спеціалістів підтверджена багатьма сертифікатами та дипломами, які дійсно мають «вагу».