Заміна свічок Галичина-АВТО

Автовласники часто не приділяють достатньої уваги свічкам запалювання, але вони є необхідною складовою для правильної роботи автомобіля. Ефективність роботи двигуна залежить від того, чи є своєчасна іскра. У бензинових двигунах внутрішнього згоряння автомобільні свічки відповідають за запалювання паливно-повітряної суміші. При цьому між електродами свічки виникає напруга від декількох тисяч до десятків тисяч вольт.

Окрім забезпечення своєчасної іскри, свічки мають інші важливі функції та характеристики. Наприклад, вони повинні бути надійними при високій напрузі, яка може досягати 40 тисяч вольт. Також свічки повинні мати відмінні ізоляційні якості, здатність витримувати температуру до 1000 градусів Цельсія, бути стійкими до хімічних речовин, які можуть потрапляти з інших систем авто, а також бути стійкими до теплового удару.

Проте роботу системи запалювання можуть погіршувати й інші фактори. Наприклад, погіршення якості ізоляційних матеріалів елементів живлення, різкі перепади напруги в свічках, надмірне забруднення елементів авто, зниження провідності електродів, деформація запчастин та інші. Тому важливо забезпечувати регулярну діагностику і заміну свічок для надійної роботи системи запалювання.

 

Що робити в разі поломки

Фахівці автосервісу "Галичина-АВТО" стверджують, що відсутність своєчасної іскри може мати негативний вплив на роботу автомобіля. Недостатня потужність іскри може призвести до детонації, коли паливна суміш не запалюється швидко, і система запалювання зупиняється на деякий час. Пізніше відбувається різкий потужний спалах, який може спричинити детонацію, що може завдати серйозної шкоди автомобілю. Також іноді може виникати "калільне запалювання", коли іскра формується за допомогою гарячого електрода. Це також може призвести до нагріву сусідніх елементів і загрози їх виходу з ладу.

 

 

Якщо Ви помітили проблеми з запуском або машина довго набирає обороти, витрачає палива більше, ніж звичайно, на дисплеї постійно виникають індикатори помилок – Вам точно потрібна оперативна заміна свічок. 

Ремонт та діагностика поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем  

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог автовиробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після відвідування нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб працюватиме без будь-яких нарікань. 

Ми працюємо за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 282.