Заміна колодок та дисків Галичина-АВТО

Своєчасна заміна гальмівних колодок та дисків є однією з найважливіших профілактичних процедур, яка забезпечує довговічність та безпеку Вашого автомобіля. Наша команда висококваліфікованих майстрів з багаторічним досвідом має необхідний рівень знань і кваліфікації. Ми використовуємо лише новітнє обладнання та ліцензовані матеріали, щоб забезпечити високу якість виконання робіт, задоволення клієнтів та безпеку Вашого автомобіля. Ми гарантуємо професійний та якісний сервіс для кожного нашого клієнта.

 

Як працюють гальмівні колодки та диски

Надійна робота автомобіля після проведеного ремонту залежить від якості використаних запчастин та компонентів. Їх надійність безпосередньо впливає на Вашу безпеку та безпеку Ваших пасажирів. Гальмівна система є особливо важливою в будь-якій дорожній ситуації, тому пропонуємо дізнатися більше про неї.

Гальмівна система автомобіля складається з двох ключових компонентів: гальмівних колодок та дисків. Під час гальмування гідравлічна система притискає колодки до робочої поверхні диска, що зменшує швидкість обертання колеса та дозволяє автомобілю зупинятися на місці. Однак під час цього процесу виділяється тепло, яке може призвести до перегріву гальмівних дисків та погіршення їхніх захисних властивостей. Час від часу колодки та диски зношуються та потребують заміни на нові. У нашому автосервісному центрі, розташованому за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 282, завжди доступні необхідні запчастини для заміни гальмівної системи.

 

Коли машині потрібна планова перевірка 

Якщо Ви часто нерівномірно гальмуєте, це може прискорити знос деталей та призвести до необхідності позапланового ремонту. Різкі розгони теж можуть пошкодити авто, тому краще керувати машиною плавно. Стан дороги, умови зберігання автомобіля, погодні умови, а також перепади температури мають безпосередній вплив на стан авто.

Рекомендуємо проводити технічний огляд Вашого транспортного засобу кожні 100-150 тисяч кілометрів пробігу. Якщо Ви бажаєте самостійно перевірити зношеність дисків, то можете скористатися штангенциркулем. Якщо зношеність дисків становить 2-3 мм або більше від первинної товщини, це означає, що час звернутися до автосервісу.

Заміна колодок та дисків потрібна і в разі виникнення на їхній поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Галичина-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу. 

 

 

Як самостійно виявити проблеми з гальмами на автомобілі?

Повідомлення про проблеми з гальмівною системою можуть з'являтися без попередження, тому важливо регулярно перевіряти стан гальм і шукати ознаки можливих проблем. Якщо Ви помітили наступні сигнали, краще негайно звернутися до фахівців:

  • дуже повільна реакція автомобіля на різке гальмування;
  • збільшення гальмівного шляху;
  • відчуття заносу автомобіля під час гальмування;
  • поява шуму та брязкоту в районі коліс;
  • педаль гальма не дає звичного опору та провалюється.

 

Регулярний технічний огляд та обслуговування гальмівної системи допоможуть запобігти серйозним проблемам з гальмами на дорозі. Ми підберемо оптимальні колодки і диски для Вас та гарантуємо безпечне та приємне водіння.