Шиномонтаж Галичина-АВТО

Наш автосервісний центр пропонує послуги професійного шиномонтажу. До запропонованих послуг входять: монтаж та демонтаж автошин, балансування, заміна покришок та накачування коліс. Наші майстри мають багаторічний досвід та використовують найсучасніше обладнання для забезпечення робіт високої якості. Ми гарантуємо правильний монтаж шин, після якого Ваші подорожі авто стануть ще безпечнішими. 

У центрі обслуговування автомобілів "Галичина-АВТО" ми зосереджені на технічному оздобленні та якісному оформленні наших майстерень. Ми завжди оновлюємо наше обладнання та програмне забезпечення, щоб надавати нашим клієнтам надійну технічну допомогу та аналіз стану авто, зроблений на базі високоякісного обладнання та програм. Ми віримо, що лише за допомогою передових технологій можна ефективно діагностувати стан шин та дисків, виявляти проблеми та швидко їх усувати. Професіоналізм наших майстрів також є невід'ємною частиною успішного автосервісу. Ми пильно стежимо за кваліфікацією наших співробітників, щоб забезпечити нашим клієнтам високоякісний сервіс та професійну допомогу в ремонті автомобілів.

 

Які послуги ми пропонуємо?

Ми пропонуємо весь спектр послуг, що відносяться до ремонту покришок та коліс. На перший погляд, робота виглядає простою, але навіть правильне зняття та установку шин на диски майстер має робити якісно та з розумінням справи. 

Ми також маємо в асортименті послугу "перевзування" автомобіля, яке потрібне не тільки під час зміни сезонів, але і в інших випадках, таких як зношені шини, пошкодження від скла або цвяхів, наявність випуклостей на поверхні шин тощо.

Наш АЦ пропонує додаткову послугу зберігання шин на визначений термін. Ця послуга є дуже популярною серед наших постійних клієнтів. Зберігання покришок забезпечує Вам зручність та комфорт, адже завдяки нам Ви можете звільнити багато місця у своїй оселі або в гаражі.  

Багато факторів впливають на оперативність та якість заміни шин, один з них – детальна підготовка до майбутнього ремонту, а саме очищення коліс. Чисті та сухі колеса допомагають майстру швидше виявити будь-які дефекти на поверхні та зменшити час роботи.

Послуга накачування коліс дозволяє швидко і ефективно відновити нормальний тиск у шинах. Процес накачування займає всього кілька хвилин, тож Вам не доведеться надовго лишати у нас своє авто. 

Клієнти автосервісу "Галичина-АВТО" можуть насолоджуватися безліччю переваг. Ми використовуємо професійне обладнання для якісного ремонту автомобілів, шини зберігаються на складі згідно з рекомендаціями щодо температурних умов, а наша репутація та індивідуальний підхід до кожного клієнта говорять про високу якість обслуговування.

 

 

Ми знаходимося за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 282. Телефон для консультацій та попереднього запису: +38 (032) 232 07 69.