Протачування дисків Галичина-АВТО

Проблеми з гальмівною системою авто можуть мати серйозні наслідки як для Вас, так і для інших учасників дорожнього руху. Тож якщо Ви помітили нетипову поведінку машини, радимо звернутися в авторизований сервісний центр, такий як "Галичина-АВТО". За адресою м. Львів, вул. Городоцька, 282, ми зробимо діагностику авто та вирішимо проблеми з гальмівними дисками швидко та професійно.

 

Особливості роботи гальмівної системи

Для безпечної зупинки автомобіля важливо, щоб гальмівні колодки та диски працювали належним чином. Колодки тиснуть на диск і зменшують швидкість руху колеса. Для покращення ефективності гальмування диски мають спеціальну вентиляційну систему, що нагадує перфорацію. Це дозволяє диску краще охолоджуватися та очищуватися.

Після заміни гальмівних дисків та колодок вони мають пристосуватися один до одного та трохи притертися прямо в процесі руху. Рекомендується утримуватися від різкого гальмування в перші місяці після повної заміни гальмівної системи, щоб дати їй можливість самостійно набути потрібної форми.

 

Причини виходу з ладу колодок та дисків 

Надмірне тертя елементів може призвести до стоншення металевої поверхні гальмівного диска, що в свою чергу спричиняє його нерівномірний знос та погіршення функціональності. Регулярна перевірка стану гальмівних колодок та дисків є обов'язковою, оскільки вони з часом зношуються та потребують ремонту або заміни. Проточування гальмівних дисків допоможе зберегти їх функціональність на довший термін, проте це не замінить ремонт або їх заміну через деякий проміжок часу.

 

Чому можуть відмовити гальма?

Для забезпечення належної роботи гальмівної системи необхідно ретельно доглядати за нею та уникати впливу негативних факторів. Якщо під час гальмування автомобіля на великій швидкості гальмівна система працює дуже активно, то металеві гальмівні диски можуть нагрітися до температури 450 градусів, що є високим показником. Після такого навантаження гальмівна система може стати вразливою до різких змін температури, тому водієві варто уважно відстежувати стан гальм та уникати різких зупинок і теплової деформації гальмівних дисків. Якщо це станеться, на металі з'являться іржа, нерівності, сколи та інші серйозні ураження. Це може призвести до проблем з гальмами, викликаних бічним биттям.

 

 

Як поводиться машина при проблемах з гальмами: 

  • при гальмуванні відчувається вібрація та ривки; 
  • машина свистить та видає нетипові звуки;
  • гальма блокуються при навіть дуже легкому натисканні на педаль;
  • диски нерівномірно стираються;
  • виникає шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.