Обслуговування КПП Галичина-АВТО

В автосервісах дуже популярною послугою є ремонт трансмісії автомобіля. Неправильне експлуатування авто або зношені деталі можуть спричинити ламання КПП, яке проявляється у проблемах з перемиканням передач, вібраціях та гучних звуках в районі коробки передач. Якщо виникли подібні проблеми з трансмісією, рекомендуємо звернутися до кваліфікованих фахівців.

 

Типи та відмінності коробок передач

Існує ступінчастий, безступінчастий та комбінований типи коробок передач, які використовуються в автомобільній трансмісії. 

Механічна коробка передач та система "робот" належать до ступінчастого типу, де швидкість регулюється вручну або за допомогою гібридного управління. 

Натомість коробка передач варіатор є безступінчастою, має чотири режими перемикання передач та дві педалі. Вона передає крутний момент через ремінь або ланцюг, який обертається навколо конусів, а співвідношення конусів змінюється динамічно залежно від швидкості руху автомобіля. Варіатор підходить для компактних малолітражних автомобілів. Варто зазначити, що коробка варіатора не є оптимальним варіантом для складних доріг або бездоріжжя, оскільки може перегрітися або поламатися.

Коробка передач комбінованого типу (автоматична коробка передач) є найбільш популярною та зручною системою перемикання швидкостей. Вона використовує гідротрансформатор для зчеплення, який забезпечує безперервну зміну крутного моменту. Сучасні АКПП можуть мати до восьми швидкостей, що дозволяє забезпечити плавне перемикання передач та підвищену надійність роботи всієї системи.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Галичина-АВТО”

Своєчасне обслуговування коробок передач дуже важливо. Для цього проводиться ретельна діагностика рівня мастила, що дозволяє визначити стан системи та уникнути несподіваних збоїв під час руху.

У автосервісному центрі "Галичина-АВТО" наші професіонали здійснюють заміну мастила в КПП. Для цього спочатку необхідно вилити всю вживану рідину та ретельно промити ємність. Для ефективного очищення внутрішньої поверхні ємності від старого мастила зазвичай використовується мінеральна олива. Для отримання кращого результату очищення можна на декілька хвилин запустити двигун. Після цього мінеральну оливу виливають та замінюють її на якісне моторне мастило. Наші професіонали допоможуть підібрати потрібний тип та марку мастила для максимальної ефективності роботи коробки передач.

 

 

В авторизованому автосервісі "Галичина-АВТО", що розташований у місті Львів на вул. Городоцькій, 282, ми маємо професійне обладнання для проведення ремонту коробок передач.

Ми надаємо широкий спектр послуг, таких як консультації, діагностика, вчасне та якісне виконання всіх робіт, а також уважне ставлення до всіх деталей. Наші кваліфіковані фахівці зроблять все можливе, щоб забезпечити якісний ремонт коробки передач.