Обов'язковий технічний контроль Галичина-АВТО

Автоцентр "Галичина-АВТО" пропонує високоякісні послуги з ремонту автомобілів, використовуючи передові технології та діагностичне обладнання. Наші кваліфіковані спеціалісти завжди дотримуються вимог законодавства, оскільки ми пильно стежимо за всіма змінами в галузі. Якщо Ви маєте потребу в обов'язковій технічній перевірці, ми запрошуємо Вас до нашого автоцентру за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 282. Наші фахівці ретельно перевірять всі компоненти Вашого автомобіля, щоб гарантувати відповідність вимогам законодавства України. Після процедури Ваш автомобіль отримає докладну оцінку стану:

  • транспортного засобу загалом; 
  • системи управління; 
  • коліс та шин;
  • зовнішніх світлових приладів; 
  • світлопропускання скла; 
  • газобалонного обладнання, інших систем, які стосуються безпеки руху та навколишнього середовища.

 

Які транспортні засоби підлягають обов'язковому технічному контролю?

Якщо Ви бажаєте зареєструвати свій транспортний засіб та брати участь у дорожньому русі, технічний контроль є обов'язковим. Якщо Ви купили автомобіль та перереєстрували його на своє ім'я, Вам необхідно пройти техогляд упродовж 10 днів після перереєстрації. В нашому автосервісі ми також пропонуємо техогляд автомобіля, який постраждав у ДТП. Під час такого огляду будуть перевірені важливі деталі, такі як гальмівна система, механізм керма, підвіска, пошкоджені деталі та інші. Якщо Ви помітили незвичайну поведінку свого автомобіля – це може становити небезпеку на дорозі, а отже слід якомога швидше звернутися до авторизованого сервісного центру.

 

Як часто рекомендовано проходити обов'язковий технічний контроль в АЦ “Галичина-АВТО”?

Кабінетом Міністрів України встановлені норми для проведення технічного огляду автомобілів. Якщо автомобіль було придбано в автосалоні, перший огляд можна пройти протягом чотирьох років з дати реєстрації, після чого наступні техогляди потрібно проходити кожні два роки. Однак, якщо автомобіль використовується для щоденних поїздок, перевезення великогабаритних вантажів або зареєстрований для роботи в таксі, техогляд необхідно проводити щороку.

 

 

Як відбувається перевірка та що для неї потрібно?

Під час процедури технічного огляду експерти детально перевіряють роботу різних систем та механізмів, таких як гальмівна, живлення, випуску відпрацьованих газів, підвіска, оптика та інші. Майстри використовують спеціальний прилад для вимірювання гальмівного шляху, щоб перевірити гальмівну систему, а також перевіряють стан шин, включаючи зношення та тиск. Якщо виявляються проблеми, які потребують ремонту, автомобіль направляється до автосервісу. Після виконання ремонтних робіт власник повинен пройти повторний технічний огляд, щоб переконатися, що проблема була вирішена. Після успішного проходження власник отримує талон, який дійсний на певний термін.

Технічний огляд зазвичай займає до 40 хвилин, якщо немає значних проблем. Наші досвідчені майстри гарантують високу якість робіт та надають повний спектр послуг, використовуючи найсучасніші технології та діагностичне обладнання.