Діагностика Галичина-АВТО

Кожен автомобіль оснащений передовою електронікою, що спрощує його керування та робить його більш зручним для водія. Система автоматично сканує параметри автомобільних систем та відправляє сигнали на екран. При їх появі водій має якнайшвидше відвезти машину на перевірку.  

Для діагностики автомобіля в автосервісному центрі "Галичина-АВТО" використовують спеціальний зчитувальний пристрій з вузькопрофільними програмами, призначеними виключно для діагностичних завдань. Завдяки цьому сканеру можна швидко та точно проаналізувати всі системи автомобіля та передати отримані дані на комп'ютер.

Спеціальна програма обробляє ці дані, робить розрахунки та висновки про роботу всіх важливих вузлів автомобіля. Комп'ютер виконує перевірку систем авто, аналізує роботу двигуна та системи його керування, коробки передач, гальмівної системи, системи стабілізації, системи безпеки, допоміжних пристроїв, системи регулювання сидінь і автоматичного блокування дверей, а також розподіл крутного моменту між осями і колесами.

 

Як саме відбувається автодіагностика на сучасному обладнанні? 

У нашому АЦ кожен автомобіль проходить діагностику за допомогою передового обладнання, такого як діагностичні сканери, багатофункціональні стенди та портативні зчитувальні пристрої. Спершу до спеціального гнізда всередині автомобіля підключається сканер помилок, який швидко та точно аналізує всі системи транспортного засобу та передає отримані дані на комп'ютер. У разі виявлення незначних похибок їх можна виправити шляхом вилучення з системи. Однак, якщо сканер виявив серйозну несправність, необхідний повноцінний ремонт.

Скільки триває чек-лист автомобіля?

Зазвичай перевірка авто за допомогою сучасних пристроїв займає близько 20-30 хвилин. Спочатку фахівці перевіряють генератор, акумулятор та всі силові компоненти всередині автомобіля. Потім авто переміщують на спеціальний стенд для детального аналізу його систем за реальних умов – з запущеним двигуном. Цей процес називається динамічним тестуванням. Після збору та аналізу даних фахівці роблять висновки про стан автомобіля та визначають подальші плани щодо ремонтних робіт.

 

 

Переваги професійної діагностики авто 

Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень, щоб мати можливість працювати з сучасним обладнанням. Чітко визначені процедури діагностики дозволяють нам ефективно виявляти всі можливі проблеми та несправності у найкоротші терміни. Це зменшує фінансові витрати та значно скорочує час огляду автомобіля.

Якщо Вашій машині потрібна детальна перевірка – завітайте до нас за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 282.