Антикорозійна обробка Галичина-АВТО

Щоб запобігти пошкодженню деталей авто, необхідно регулярно проводити профілактичні заходи. Існує багато методів боротьби з корозією, серед яких можна виділити обробку антикорозійними засобами та застосування спеціальних покриттів. Сьогодні на ринку існує декілька видів антикорозійних покриттів для автомобілів:

  • Мастика або герметик на основі бітуму. Це найбільш дешевий варіант антикорозійного захисту, який застосовують для підвищення міцності металевих деталей, що піддаються різним факторам.
  • Гальванічне покриття. Цей метод полягає в покритті металевих деталей шаром іншого металу за допомогою електролізу. Найчастіше використовується цинк, який є ефективним захистом від корозії.
  • Антикорозійні фарби та лаки. Ці матеріали мають в своєму складі різні хімічні речовини, які утворюють захисний шар на поверхні металу.
  • Полімерні покриття. Це сучасний метод захисту від корозії, який полягає у покритті металевих деталей шаром полімеру. Він є більш стійким до впливу агресивних середовищ і довший час зберігає свої захисні властивості.

 

Які види антикору використовуються в АЦ "Галичина-АВТО"

Ми користуємося лише якісними та сертифікованими антикорозійними сумішами. Професійні витратні матеріали та суміші схвалені заводами виробниками, а отже  працюють найкращим чином.

Антикори для захисту автомобіля відрізняються складом і методами застосування. Наприклад, для захисту металевих деталей від корозії використовують спеціальні суміші з формулою, яка забезпечує додатковий захист від вологи та запобігає подальшій корозії. У нашому АЦ ми застосовуємо різні види рідин для захисту зовнішніх і внутрішніх поверхонь автомобіля.

Суміші для захисту зовнішньої поверхні машин спеціально створені для обробки кузова автомобіля, днища та верхніх арок коліс. Захисне покриття кузова випускається у вигляді еластичної суміші з дуже високим ступенем адгезії, котра може витримати додаткові механічні навантаження. В складі цих засобів є ПВХ, каучук, бітум та рідкий пластик. 

Приховані поверхні, такі як шви і стики, пороги, крайки дверей, оброблюються рідиною однорідної текстури, що виготовляється на основі масла і парафіну. Ці рідини мають дуже пластичну консистенцію, легко досягають важкодоступних місць і під час затвердіння утворюють міцну еластичну плівку, яка забезпечує додатковий захист від корозії.

Наші кваліфіковані фахівці здійснюють ретельну антикорозійну обробку, не пропускаючи жодної складної ділянки завдяки спеціальним інструментам. Рекомендовані нами антикорозійні засоби мають особливу формулу, яка ефективно прибирає уже наявну іржу та запобігає утворенню нової, забезпечуючи більшу стійкість поверхні до корозії. Крім того, застосування цих засобів допомагає запобігти утворенню нових подряпин і подовжує термін експлуатації запчастин, що зменшує необхідність відвідування автосервісів і знижує Ваші витрати.

 

 

Майстри АЦ "Галичина-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 282.