АвтоТАК

АвтоТак: ФІНАНСУВАННЯ НОВИХ АВТОМОБІЛІВ

 
ФІНАНСУВАННЯ НОВИХ АВТОМОБІЛІВ

 

АвтоТак – програма придбання автомобілів шляхом адміністрування фінансових активів у групах - спільний проект ТОВ «АВТО ПРОСТО» та Корпорації «УкрАВТО» - найпотужнішого національного автовиробника й дистриб`ютора.  

 

ТОВ «АВТО ПРОСТО» - перша компанія, яка ще у 2013 році отримала державну ліцензію на провадження  діяльності з адміністрування фінансових активів для придбання товарів у групах. 

 

Ця програма надає можливість придбати новий автомобіль, виплачуючи його вартість невеликими щомісячними внесками.

 

Світовий досвід - програми придбання у групах користуються попитом у світі понад 40 років та мають позитивні відгуки, що доводить їх необхідність та популярність.

 

Досвід в Україні - в українському автомобільному секторі програми придбання автомобілів у групах представлені з 1998 року.

 

Суть програми полягає в наступному. Формуються групи учасників, які бажають придбати автомобіль, сплачують щомісячні платежі, за рахунок яких придбаваються автомобілі та розподіляються серед учасників групи. Таким чином, кожний учасник групи почергово отримує свій автомобіль. Отримавши авто, учасник продовжує сплачувати щомісячні платежі до повного розрахунку.

Розумне планування купівлі автомобіля за допомогою такої системи дійсно перетворює для багатьох, здавалося б, нездійсненну мрію в реальність і комфорт повсякденного життя.

 

Умови та переваги програми «АвтоТак» (www.autotak.com.ua) 

  • Платіж за авто - від 2534,86 грн/міс (ZAZ Sens)*
  • Лише 0,5% на місяць у грн (щомісячна винагорода за послуги ТОВ «АВТО ПРОСТО»)
  • Вигідні умови при достроковій виплаті
  • Термін сплати - до 10 років

Модель

Винагорода* за послуги,
пов`язані зі включенням
договору до системи
та формуванням групи
у т.ч. ПДВ, грн

Періодичний*
платіж, грн

ЗАЗ Sens

9 139, 20

2 534, 86

Chery Tiggo 17 374,75 4 819,08

Opel Astra J 

24 144,00

6 696,61

Chevrolet Aveo

17 374,75

4 819,08

Chevrolet Cruze

21 939,84

6 085,26

Chevrolet Tracker

22 081,44

6 124,52

KIA Rio

19 641,02

5 477,66

KIA Stonic 21 655,49 6 006,39

KIA Cee’d

22 369,54

6 204,44

KIA Sportage

31 102,85

8 626,72

KIA Niro 32 105,52 8 904,83

 

*Платежі розраховані згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 27.04.2018 року. Щомісячний платіж включає в себе оплату автомобіля (періодичний платіж) та щомісячну винагороду за послуги. Винагорода за послуги, пов’язані зі включенням договору до системи та формування групи  не є оплатою за автомобіль. Подробиці в салонах АвтоТак.

 

ЯКІ АВТОМОБІЛІ можна придбати за системою «АвтоТак» (www.autotak.com.ua/cars.htm)

  • OPEL, KIA, Chevrolet, ZAZ, Chery та інші, що представлені в мережі Корпорації «УкрАВТО»

ЯК стати учасником АвтоТак (ТОВ «АВТО ПРОСТО»)

  • підписати договір, маючи при собі паспорт і ІПН – для фізичних осіб. Для юридичних осіб – установчі документи

ДЕ можна укласти договір на придбання автомобіля за системою «АвтоТак»

(www.autotak.com.ua/wherebuy.htm)

 

Мережа налічує 55 салонів у 29 містах України.

  • В автосалонах офіційних дилерів Корпорації «УкрАВТО»
  • У торговельних центрах

 

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ на березень-травень 2018

"Авто з подарунками!* До 11 100 грн на додаткове обладнання та аксесуари для авто!"**

Для клієнтів, які укладають договір в період із 01 БЕРЕЗНЯ  2018 року по 31 ТРАВНЯ 2018 року включно надається право на отримання спеціальної пропозиції* від ТОВ «АВТО ПРОСТО» після одержання Автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак» (далі Автомобіль):

*Під спеціальною пропозицією мається на увазі, відшкодування коштів, витрачених Учасником на придбання додаткового обладнання та аксесуарів для автомобіля, отриманого за умовами системи «АвтоТак». Розмір коштів, що відшкодовується не може перевищувати суми 2 (двох) Періодичних платежів за автомобіль, зазначений в Додатку №1 до Договору про адміністрування, розрахованих на день надання Права на отримання Автомобіля. В разі, якщо вартість придбаного додаткового обладнання та аксесуарів для автомобіля виявиться більшою або меншою, ніж 2 (два) Періодичних платежі за Автомобіль, різниця не підлягає поверненню/ відшкодуванню Учаснику. 

**Приклад розрахунку двох періодичних платежів за автомобіль KIA «Niro» (5573,88 грн *2 = 11147,76 грн), розрахованих згідно з ціною, встановленою Постачальником станом на 27.04.2018 р.

Відшкодування коштів здійснюється шляхом зарахування авансових внесків на Графік внесків згідно з Договором про адміністрування. Відшкодування коштів здійснюється на підставі оригіналів документів, передбачених законодавством, які підтверджують сплату вартості додаткового обладнання та аксесуарів для авто. Податки підлягають сплаті Учасником за рахунок коштів, що відшкодовуються, тобто сума відшкодування зменшується на розмір податку згідно з нормами чинного податкового законодавства України.

Отримання однієї зі спеціальних пропозицій згідно з умовами акції здійснюється після отримання АВТО ПРОСТО письмового звернення від Учасника системи, яке подається в строк, який не перевищує 2 (двох) календарних місяців після отримання Автомобіля за системою «АвтоТак» разом з оригіналами документів, що підтверджують сплату вартості додаткового обладнання та аксесуарів для авто та за умови належного виконання платіжних зобов’язань за Договором про адміністрування. В разі прострочення виконання платіжних зобов’язань Учасником або після спливу вказаного строку письмові звернення про отримання спеціальної пропозиції згідно з умовами акції не приймаються та відшкодування коштів на умовах спеціальної пропозиції не здійснюється.

Право скористатися умовами акції, викладеними вище, поширюється тільки на тих Учасників системи «АвтоТак», які підписали Договір про адміністрування в період з 01 березня 2018 р. по 31 травня 2018 р. включно. Дійсним вважається тільки один ваучер на кожний підписаний Договір про адміністрування. Детальні умови акції та подробиці можна дізнатися в салонах АвтоТак та/або на сайті: www.autotak.com.ua.

Заощаджуйте та насолоджуйтеся усіма перевагами власників нових автомобілів! 

 

 

Винагорода за послуги Товариства з включення Договору до системи АвтоТак та формування групи – 4,8% з ПДВ від ціни авто, Винагорода за послуги Товариства з передачі авто – 3,6% з ПДВ від ціни авто. 

 

Подробиці та умови акції на сайті.

 

До Ваших послуг діє гаряча лінія

0 800 500 348

(Усі дзвінки з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України БЕЗКОШТОВНІ)

 

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті

(діяльність, вибір автомобілів, салони, відгуки) 

 

www.autotak.com.ua

 

На сьогодні вже близько 46 000 українських громадян приєдналися до системи «АвтоТак».

 

ТОВ «АВТО ПРОСТО», безстрокова Ліцензія від 15.09.2015 р. видана Нацкомфінпослуг. 

 

 

 

1) Розбірний гараж для автомобіля у подарунок.*

2) Право отримати страхування Автомобіля у подарунок*. За умовами акції страхування Автомобіля здійснюється на 6 (шість) місяців по типу повного КАСКО. Страхування здійснюється в страховій компанії за вибором ТОВ «АВТО ПРОСТО».

3) Реєстрація Автомобіля в сервісних центрах МВС України у подарунок.*